Nasz Zespół

Tags #Nasz Zespół

Atutem naszego przedszkola jest mocny zespół.

Wśród nas są specjaliści i profesjonaliści, osoby mające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi.

Katarzyna Łuczyńska - dyrektor.
Absolwentka UAM w Poznaniu, nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog, studia podyplomowe z zarządzania placówką oświatową. Od 2002 roku jest dyrektorem w Plastusiu. Lubi swoją pracę a w kontakcie z dziećmi odnajduje radość, piękno, prawdę i codzienny optymizm. Z przyjemnością podróżuje po świecie, pływa kajakiem, ogląda dobre filmy. Wolny czas spędza z rodziną lub przyjaciółmi na długich rozmowach, zabawach lub grach towarzyskich.
Marta Jurczak - nauczyciel.
Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej WSNHiD w Poznaniu. Pedagog z wykształcenia i zamiłowania. Uwielbia w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata i naturalną ciekawość. Dlatego w pracy z nimi ważne jest dla niej kształtowanie motywacji wewnętrznej do zdobywania wiedzy, a co za tym idzie samodzielności w podejmowaniu działań. Wobec dzieci jest przyjazna i życzliwa, ale także konsekwentna. Czerpie od nich radość życia, natomiast stara się zarazić je tak ważną dla niej wrażliwością na potrzeby innych (zarówno ludzi, jak i zwierząt). W wolnym czasie nałogowo czyta książki, a ostatnio zgłębia także tajniki szydełkowania.
Sylwia Gołębiowska – nauczyciel.
Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UKW w Bydgoszczy. Studia magisterskie ukończyła na UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika, specjalność poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. W wolnym czasie chętnie spaceruje oraz słucha muzyki.
Ilona Skopiec - nauczyciel.
Absolwentka pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej na UAM w Poznaniu oraz zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Wolny czas spędza najchętniej z mężem i córką na świeżym powietrzu. Lubi górskie wycieczki i nadmorskie spacery.
Anna Kazuś – nauczyciel.
Absolwentka studiów licencjackich na UAM w Poznaniu o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, a także studiów magisterskich o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.Dużą wagę przywiązuje do rozwoju kompetencji przyrodniczych. W swojej pracy stawia również na rozwój dziecka poprzez różnego rodzaju literaturę. W wolnym czasie uwielbia piec, czytać książki oraz chodzić do teatru.
Dagmara Lis- nauczyciel.
Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam filologię polską z tytułem magistra. Swoją pracę w przedszkolu traktuję jako wielką, życiową przygodę - lubię słuchać dzieci i podążać za ich pomysłami, a w nauczaniu wprowadzam metody aktywizujące i stawiam na samodzielność. Prywatnie angażuję się w różnego rodzaju wolontariaty, a czas wolny najchętniej spędzam na długich spacerach z moim psem - kundelkiem Melonikiem.
Izabela Żywanowska - intendent.
Absolwentka Technikum Chemicznego w Kole. Kilka lat pracowała nad wyglądem zewnętrznym przedszkola, a teraz planuje zdrowe posiłki dla dzieci. Interesuje się nowinkami technicznymi, nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Lubi sport w telewizji i podróże. Najlepiej relaksuje się w ogrodzie i czytając książki.
Sylwia Okońska - pomoc nauczyciela.
Średnie wykształcenie. Mama dwóch synów Nikodema i Cyryla. Spędza czas aktywnie jeżdżąc z synami na rowerach lub grając w piłkę. Uwielbia góry i dobrą książkę.
Magdalena Nawrot- pomoc nauczyciela.
Posiada wykształcenie średnie. Mama dwójki dzieci Weroniki i Dominika. Rodzina jest dla niej najwyższą wartością. Pełna ciepła i zaangażowania. Praca sprawia jej wiele przyjemności a każdy nowy dzień to nowa przygoda. Dzieci ceni za ich szczerość i prostolinijność. Wolny czas spędza na spacerach, przy dobrej książce oraz dobrej kawie.
Paulina Twaróg- pomoc nauczyciela.
Przede wszystkim mama 3 chłopaków, z pasją do gotowania. Kocham podróże i długie spacery. W wolnej chwili lubię szydełkować - to mnie odpręża. Praca z dziećmi to dla mnie sama przyjemność - każdy ich uśmiech to premia za moja pracę.
Kinga Mendlewska -kucharka.
Ukończyła Technikum gastronomiczne. Specjalizacja-dietetyk. W wolnych chwilach lubi podróżować w różne zakątki świata, czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.
Agnieszka Galus- pomoc kuchenna.
Uwielbiam gotować i piec ciasta. W wolnej chwili lubię bawić się z córeczką , spacerować , rozwiązywać krzyżówki. Uważana jestem za osobę z wysokim poczuciem humoru.
Mateusz Bączyk – konserwator, ogrodnik.
Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania ogrodnik. Radością mojego życia są dwie córki: Kasia i Wiktoria, najchętniej relaksuję się na długich spacerach z psem Dżekim.

Żywienie

Żywienie

Posiadamy własną kuchnię w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci...Więcej

Nabór 2024

Nabór 2024

Szczegóły dot. rekrutacji publikowane są na Poznańskim Serwisie Oświatowym...Więcej

Udostępnij