cofnijstrona głównadrukuj stronęmapa serwisu
Nasz Zespół

Atutem naszego przedszkola jest mocny zespół.
Wśród nas są specjaliści i profesjonaliści, osoby mające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi.

 


Katarzyna Łuczyńska - dyrektor Absolwentka UAM w Poznaniu, nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog, studia podyplomowe z zarządzania placówką oświatową. Od 2002 roku jest dyrektorem w Plastusiu. Lubi swoją pracę a w kontakcie z dziećmi odnajduje radość, piękno, prawdę i codzienny optymizm. Z przyjemnością podróżuje po świecie, pływa kajakiem, ogląda dobre filmy. Wolny czas spędza z rodziną lub przyjaciółmi na długich rozmowach, zabawach lub grach towarzyskich.

Marta Jurczak - nauczyciel. Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej WSNHiD w Poznaniu. Pedagog z wykształcenia i zamiłowania. Uwielbia w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata i naturalną ciekawość. Dlatego w pracy z nimi ważne jest dla niej kształtowanie motywacji wewnętrznej do zdobywania wiedzy, a co za tym idzie samodzielności w podejmowaniu działań. Wobec dzieci jest przyjazna i życzliwa, ale także konsekwentna. Czerpie od nich radość życia, natomiast stara się zarazić je tak ważną dla niej wrażliwością na potrzeby innych (zarówno ludzi, jak i zwierząt). W wolnym czasie nałogowo czyta książki, piecze a ostatnio zgłębia także tajniki bycia działkowcem.

Sylwia Gołębiowska – nauczyciel. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UKW w Bydgoszczy. Studia magisterskie ukończyła na UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika, specjalność poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. W wolnym czasie chętnie spaceruje oraz słucha muzyki.

Ilona Skopiec - nauczyciel Absolwentka pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej na UAM w Poznaniu oraz zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Wolny czas spędza najchętniej z mężem i córką na świeżym powietrzu. Lubi górskie wycieczki i nadmorskie spacery.

Anna Kazuś – Nauczyciel. Absolwentka studiów licencjackich na UAM w Poznaniu o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, a także studiów magisterskich o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.Dużą wagę przywiązuje do rozwoju kompetencji przyrodniczych. W swojej pracy stawia również na rozwój dziecka poprzez różnego rodzaju literaturę. W wolnym czasie uwielbia piec, czytać książki oraz chodzić do teatru.

Agnieszka Strzemkowska- nauczyciel. Ukończyłam edukację elementarną i język angielski. Praca nauczycielki sprawia mi wielką przyjemność. Uważam, że dając dzieciom serce, otrzymamy od nich to samo. Kocham podróże i książki. Gdy jest okazja, staram się połączyć te dwie rzeczy.

Sylwia Okońska - pomoc nauczyciela, średnie wykształcenie. Mama dwóch synów Nikodema i Cyryla. Spędza czas aktywnie jeżdżąc z synami na rowerach lub grając w piłkę. Uwielbia góry i dobrą książkę.

Izabela Żywanowska - Ukończyła Technikum Chemiczne w Kole. Kilka lat pracowała nad wyglądem zewnętrznym przedszkola, a teraz planuje zdrowe posiłki dla dzieci. Interesuje się nowinkami technicznymi, nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Lubi sport w telewizji i podróże, Najlepiej relaksuje się w ogrodzie i czytając książki.

Mateusz Bączyk – konserwator ogrodnik Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania ogrodnik. Radością mojego życia są dwie córki: Kasia i Wiktoria, najchętniej relaksuję się na długich spacerach z psem Dżekim.

Barbara Pniewska – psycholog z pasją do ludzi i zwierząt. Posiada uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi i dorosłymi w obszarze edukacji oraz 2kg innych dyplomów i zaświadczeń. Na co dzień lubi być w ruchu i w kontakcie z przyrodą. Zna się na różnych zwierzętach :)

Nowości

Jadłospis Aktualny jadłospis publikujemy w formie dokumentu pdf. Ze względu na brak możliwości wglądu w jadłospis w przedszkolu zamieszczamy jadłospisy na kolejne 4 tygodnie w miesiącu.
Wielkopolska Sieć Szkół Promujących Zdrowie
BIP